Meizitang soft gel měkké gelové kapsle, měkké gelové kapsle zeštíhlující Meizitang koupit, Tablety na hubnutí Meizitang Soft Gel prodej

Koupit gelové kapsle Meizitang, Botanická hubnutí Meizitang, Meizitang Soft gel


Meizitang soft gel měkké gelové kapsle, měkké gelové kapsle zeštíhlující Meizitang koupit, Tablety na hubnutí Meizitang Soft Gel prodej

Sestry vydělali miliony z falešných léků na hubnutí

Žena, která dnes bude odsouzen pro její roli v mnoha milionů liber schématu falešné hubnutí je stále prodávají dietu kapek on-line, speciální Press a Journal vyšetřování odhalilo.

Jen den poté, co Helen Buchan a její sestra Carol Wiseman připustil zavádějící tisícům zákazníků o „revolučním“ dopadem jejich produkt bude mít na míry okolo pasu, tajné Kapky byly uváděny na trh on-line.

Odborníci studovali obsah láhve tajných Kapky zakoupených od místa, které P & J během posledních několika dnech – a propustil je jak mít žádný vliv na hubnutí.

Obchodní normy včera potvrdila, že jsou si vědomi společnost stále obchoduje on-line stravy kapky, a že akce by být přijata v případě dalších trestných činů byly spáchány.

Důstojníci věřili, že Secret Dieta Drops Ltd vyrobený £ 2million ve dvou letech obchodování stravě kapky, jablečného octa – což když oznámili zákazníci by pomohlo odbourávání tuků, zabíjet rakovinné buňky a pomáhají s artritidou.

Buchan Zdá se, že se aktivně podílí na prodeji dieta pokles na místě od svého posledního soudu vzhled, zatímco ji i jména Wisemanův objeví v tištěném dietní plán, který doprovází kapky v dodávce balení.

Když se přiblížil k tisku a Journal ve svém domě v Fraserburghu včera Buchan odmítl vyjádřit a řekl: „všechno bylo dost těžké už“ z důvodu soudního sporu.

Dnes je pár, kteří oba žijí v Fraserburgh, mají být odsouzen na Peterhead Sheriff Court poté, co minulý měsíc připustil na základě nepravdivých tvrzení pro zákazníky o svých produktech.


Share opinions

*

*


You may use these HTML tags and attributes to empatize your opinion:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>


Meizitang měkké gelové kapsle | měkké gelové kapsle | zeštíhlující Meizitang koupit | Tablety na hubnutí Meizitang | Meizitang Soft Gel prodej | Meizitang Soft gel | Koupit gelové kapsle Meizitang | Botanická hubnutí Meizitang